Вимушена самоізоляція – це Урок і Шанс.
Життєвий Досвід та Новітні Можливості.
Марина Пелюстка

Я Пелюстка Марина Іванівна, 29 років, особа з особливими потребами та з інвалідністю 2 групи по зору, маю проблеми зі слухом та опорно-руховим апаратом. Маю біологічну та психологічну освіту. Працюю психологом. Тривалий час, до пандемії я пережила психологічну кризу, знущання, цькування, дискримінацію та стигматизацію у сучасному суспільстві. Наслідками цих довготривалих подій у мене був стрес та проблеми адаптації у суспільстві. Пандемія ХХІ століття значно змінила мене. «У мене кардинально змінилося життя під час карантину. Є негативні та позитивні зміни. Зі сторони негативних – це самоізоляція, дефіцит живої комунікації з соціумом та економічна криза. Але є й позитивні перетворення, які мене навчили бути самостійною. Я навчилася радіти кожному дню. Розширила свої можливості та інтереси. У мене з’явилося нове хобі, почала колекціонувати красиві фото рослин та тварин. Виготовляти самостійно ВІДЕО. Беру участь у вебінарах та онлайн-конференціях. Проходжу дистанційне навчання таких платформах як: EdEra, Hippocrates, PROMETHEUS, ВУМ та на інших освітніх платформах. Під час пандемії я надаю онлайн психологічну підтримку людям, які хворіють на тяжкі неврологічні захворювання. Частіше стала проводити час зі своєю матусею й у нас з’явилися спільні інтереси. За період пандемії ХХІ століття я розкрила у себе нові можливості, навчилася знаходити та підтримувати ресурс. Завдяки пандемії ХХІ століття я досягла посттравматичного зростання.

З цієї ситуації я зробила наступний висновок: пандемія ХХІ століття – це сигнал про небезпеку та знак, щоб ми прагнули до миру не тільки в країні, а й у собі, сім’ї, зі знайомими та оточенням.

Всім людям хочу сказати: «Зрозумійте, що нас усіх оточують віруси та бактерії. Перед Вірусом ми усі рівні. Світ буде іншим, не таким, який ми його уявляємо. Завжди є альтернатива і золота середина. Завжди підтримуємо Комунікацію та дотримуємося соціальної дистанції. У словах і в дії, в людині – обережність і увага. Крім вертикальної кар’єри, є ще горизонтальна кар’єра. Опановуйте різні навички та спеціальності, навчайтесь чомусь новому та працюйте».

Самоізоляція – це шанс до повноцінного функціонування та до вибудовування нову життєву безпечну стратегію. Вимушена самоізоляція COVID 19 – це виток, політ до чогось нового, а також шлях до нових можливостей. Бережіть один одного! Піклуйтеся про себе та близьких! Частіше посміхайтеся та радійте, бо COVID 19 не любить щасливих людей. Нумо живімо дружно! Лише мир та добро допоможуть нам в тяжкі часи».

Марина Пелюстка

5 Відповідей

  1. Вже багато часу знаю цю дівчину, завжди прийде на поміч, не залишається байдужою та добре знає свою справу.

  2. Дякую, Марино, за участь у конкурсі та життєву позицію! Це надихає!

  3. Отличная статья! Написана простым и доступным языком. Призывает поразмыслить над жизнью и сделать реально правильные и нужные выводы.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *