Допомогти

Проблеми:

 • На жаль, і так малий (з урахуванням поширення на п’ять областей) бюджет Конкурсу було скорочено (приблизно на третину), через що виник дефіцит (мінімум у 50 тис. грн.).
 • У нас мало контактів ветеранських та волонтерських організацій, що працюють у цільових громадах Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Житомирської та Луганської областей, будемо вдячні за інформацію про такі.
 • Було б добре якби крім Дипломів переможців у Конкурсі. переможці отримали ще й пам’ятні подарунки, на жаль, Бюджетом Конкурсу їх не передбачено, тому для цього теж потрібен спонсор.

Участь:

 • у якості читача – читати публікації Авторів, робити репости та брати участь у голосуванні;
 • у якості автора – надіславши свою роботу на участь у Конкурсі;
 • у якості інформаційного спонсора – поширювати інформацію про нього на своїх ресурсах, поділитися контактами ветеранських та волонтерських організацій, що діють у таких областях як Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Луганська, контактами ЗМІ з цих областей тощо;
 • у якості спонсора – фінансово:

  АТ «Банк Кредит Дніпро»
  МФО 305749
  р/р UA293057490000002600531084401
  Громадська організація «Гуманітарний рух» ЄДРПОУ 40216994
  (Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога на статутну діяльність)

 

на карту КредитДніпро: 5583 2709 0002 9839 – Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога на статутну діяльність

на карту ПриватБанк: 5168 7422 1494 9848 – Смола Юрій Іванович


Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення і розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.