Бути птахом – справа доволі нелегка. Постійні пошуки їжі, вигодовування та піклування про дитинчат. Життя змушує кожного долати труднощі, бути на межі життя та смерті, але ж також буває і добре, спокійно. Здолавши той бар’єр труднощів, “летиш” мов птаха, розправивши крила й насолоджуючись життям.

Пам’ятаю, як переходила з одного класу до іншого, україномовного, бо мала певну мету – досконало володіти українською. Перейти зі свого рідного класу, залишити друзів, із якими провчився довгий час й до яких вже звик – справа нелегка. Ніби той голуб, що випав з рідного гнізда, але його підібрали й можливо йому навіть стало краще у новій родині, що так ретельно піклується про нього.

Але, насправді, я анітрохи не жалкую, бо тепер краще володію українською, маю нових та дуже цікавих друзів та гарну наставницю – класного керівника. Але іноді з’являється той сум за колишніми друзями, за іншим вчителем, але згодом зникає й не заважає жити далі. Адже коли птаха вилітає зі свого гнізда, де його вигодували батьки, він починає нове життя й не повертається у колишнє.

Катерина Носаль

Один відгук

  1. Дуже рада за Катерину. Зовсім юна восьмикласниця, а така працьовита, до речі, й успішна школярка, переможець олімпіад. Вітаю, Катю. Бажаю успіхів,
    твої роботи заслуговують на увагу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *