#Карантин_як_екзамен

З початком карантину майже всі змушені були змінювати спосіб праці, а хтось і зовсім був змушений піти на “канікули”.

Так і я була у роздумах як надалі зустрічатися з клієнтами та підбирати косметику і парфуми. Вже в очах бачила як закінчуються гроші, як приходить думка “треба шукати іншу роботу“.

В котрий раз відкриваю свій E-mail і бачу, що саме зараз стартує конкурс серед підприємців мережевого бізнесу в онлайн.

Це саме те, що мені зараз потрібно😍.

За перші три дні я проходжу теорію, як це все буде відбуватися. Збираю команду і ми починаємо втілювати усі свої знання.
Конкурс дуже великий. Хтось прийшов, що тільки починає свій шлях, а хтось вже вміє спілкуватися з онлайн глядачами.

Ми з командою “зустрічалися” кожного ранку і підказували одна одній можливості покращення ведення свого акаунту. Разом вчилися робити креативні сторізсторіз 📱

Багато що я тепер показувала в ефірі. Як підходила до дзеркала піднявшись зранку, але ще сонна 🤪, як відкривала свою скриньку настроїв. Як пензлики торкалися мого обличчя, як відкриваються та всміхаються мої карі очі. Як останній пензлик цілує мої губи залишаючи широку усмішку усім 😊.

Конкурс завершився, а мені це так сподобалося, що я дотепер продовжую свою роботу в інтернеті. Замість тільки моїх знайомих тепер на мене дивляться дівчата з усієї країни. Тепер замість місцевих замовлень є замовлення для різних жінок України.

Мені карантин дав можливість ще краще вивчити свою діяльність, навчив повністю працювати в онлайн та пройти декілька курсів.

Періодично життя дає нам екзамен, щоб зрозуміти важливість свого вибору. Якщо не опускати руки можна зробити великий крок вперед, але потрібно дуже в це вірити.

Завжди є вихід, можливо ти не бачиш усіх можливостей. Зупинись і озирнись навколо.

Обов’язково знайдеться шлях для успіху та здійснення мрії.

Марина Басич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *