Пандемія – це не привід для паніки! Ми повинні об’єднувати зусилля і допомагати один одному боротися з цією страшною хворобою! ТМ «Fly», яка є складовою компанії «Eurotech group», у період карантину перепрофілювала свою діяльність. Вони пошили медичні маски для мешканців нашого міста і безкоштовно роздали їх тим, хто цього потребує. В першу чергу, це – пенсіонери та самотні літні люди. Перша акція відбувалася в мікрорайоні «Попова-Жадова», де роздали тисячу масок.

Швейні підприємства міста зреагували на виклик часу і налагодили пошив масок з різного матеріалу і за різною ціною. За інформацією департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради, пошиття індивідуальних засобів захисту в обласному центрі здійснюють дванадцять виробників. Найдешевші марлеві маски в асортименті продукції фабрики «Україна» – десять гривень за штуку. Підприємство «Світ танцю» пропонує маски зі спандексу, бязі та бавовни, а фірма «Піоні» — із кишенею для заміни ватного фільтру.

За ініціативи голови Спілки Вірмен України Кіровоградської області Тіграна Хачатряна у Кропивницькому створили координаційний штаб вірменської діаспори Кіровоградської області, аби спільними зусиллями протистояти загрозі поширення коронавірусу. Тігран Хачатрян виділив одну тонну пального для сільських лікарень.

Рафаель Санасарян роздав одну тисячу захисних масок.

Адранік Тартікян виділив п’ятдесят тисяч гривень на забезпечення діяльності лікарень Світловодська. Артур Акопян забезпечив продуктами та санітайзером «Дім милосердя», відвіз десять продуктових наборів самотнім пенсіонерам.

Також радник Спілки Вірмен України Артур Арутюнян організував у месенджері Viber онлайн-спільноту «Підвези медика», яка допомагає безкоштовно підвозити медиків, фармацевтів та провізорів до їхньої роботи. Вільні водії пропонують їм маршрут, за яким їдуть та запрошують медиків долучитися до поїздки. Цю ідею він перейняв від водіїв Львова, Харкова. Полтави та Києва. Зараз спільнота налічує дві з половиною тисячі користувачів. Акція триватиме до кінця карантину.

Своєю чергою ми закликаємо усіх небайдужих автомобілістів приєднуватися до цього проєкту. Так ви не просто виразите свою громадську позицію, але й допоможете врятувати чиєсь життя! Охочі водії та медики можуть вступити до спільноти у Viber.

А в мікрорайоні Кущівка активісти Євгенія Котенко та Володимир Волощук також організували акцію закупівлі ліків, продуктів та речей першої потреби для пенсіонерів та самотніх людей. Вони залишають свої заявки та чекають допоки їм привезуть необхідні товари. Така акція також триватиме до кінця карантину.

На час карантину громада Благовіщенського храму продовжує служіння у приготуванні, формуванні та роздачі благодійних обідів малозабезпеченим людям, щоденно готують від тридцяти до п’ятдесяти гарячих обідів «з собою». Духовенство храму звершує молебен про припинення хвороби.

Тож, бажаємо всім міцного здоров’я, дотримуватись правил карантину і не панікувати!

Світлана Ніколаєвська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *