Назва: «Пишіть вдома»

Літературний конкурс для ветеранів АТО/ООС, членів їх сімей, волонтерів та молоді

Мета:

Допомогти ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей, волонтерам та молоді справлятись зі складними умовами карантину та невизначеності

Задачі:

Опис:

COVID-19 є новим викликом для українського суспільства та всього світу. Але в Україні вже є люди, що мають успішний досвід боротьби з новими викликами – це ветерани АТО/ООС, члени їх сімей, волонтери тощо. Вони є джерелом невигаданих історій про те, як взаємна підтримка та згуртованість рятували життя. Ці історії мають історичну та виховну цінність, але дотепер залишалися невідомими.
Під час карантину ми хочемо допомогти цим людям спробувати себе у літературі та розповісти реальні історії зі свого життя. Ми впевнені, що їх історії допоможуть боротися і з викликами COVID-19.

Аудиторія: ветерани АТО/ООС, волонтери, члени їх сімей та молодь.

Тема: COVID-19.

Мета: допомогти ветеранам АТО/ООС, їхнім сім’ям, волонтерам та молоді справлятись зі складними умовами карантину та невизначеності.

Географія: Донецька та Луганська області (підконтрольні уряду України території), Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька області.
Роботи з інших областей приймаються та публікуються (без редагування) на сайті Конкурсу у розділі “Інше”, але у Конкурсі участі не приймають, а у Збірку робіт Конкурсу увійдуть лише окремі з них, відібрані Організаторами Конкурсу.

Строки: квітень-липень 2020 р.

Результати:

  • Надіслані роботи будуть відредаговані та (після узгодження з автором) опубліковані на сайті, після чого посилання на ці публікації будуть поширені через соціальну мережу Facebook.
  • Після проведеного голосування будуть визначені Переможці Конкурсу (по кожній з п’яти областей у чотирьох номінаціях).
  • Переможці Конкурсу отримають Дипломи переможців.
  • Роботи, що брали участь у Конкурсі, увійдуть у Збірку робіт Конкурсу «Пишіть вдома-2020» (у форматі електронної книги)

Організатор: Громадська організація «Гуманітарний рух» (м. Дніпро)

Команда:

Грантонадавач:

Громадська організація «Ініціативний центр Сприяння Активності та Розвитку громадського почину «Єднання» в контексті Програми ООН із відновлення та розбудови миру Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) за результатами конкурсу грантів «Конкурс грантів для протидії та полегшення наслідків коронавірусу (COVID-19) у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей»

Участь:

Обіцяємо:


Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення і розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Один відгук

Коментарі вимкнені.